Ale efekt! Effect+ »

Złocenie i srebrzenie druków »

Wykorzystaj atuty lakierowania UV Effect+ »

Papiery do uszlachetnień Effect+ »

Przygotowanie plików Effect+ UV »

Przygotowanie plików Effect+ Metallic »

Ale efekt!

Wybierz w Caffeprint.eu uszlachetnienia specjalne Effect+. Włącz Effect+ i zobacz uśmiech szczęścia na twarzy klienta. Uruchomiliśmy największą w Polsce linię automatycznych cyfrowych uszlachetnień. W 24 godziny wykonujemy uszlachetnienia, które wcześniej zabierały tydzień. Musisz to zobaczyć!

Effect+
Uszlachetnianie druków pozwala dodać zwykłym produktom nowe, niezwykłe własności. W poligrafii to możliwe właśnie dzięki efektom specjalnym. Wizytówka, pudełko, opakowanie, etykieta, okładka folderu, notesu czy nawet ulotka – stają się produktami wyższej klasy – premium, właśnie dzięki uszlachetnianiu. 

Effect+ UV
Wyobraź sobie lakier UV Standard nanoszony na folię matową, obrysowany wokół ważnych detali zdjęcia, błyszczący na matowym tle. A może High Gloss wybranych miejsc na projekcie? Proszę bardzo. Wypukłe, odstające i mieniące się w świetle logo 3D na teczce albo wizytówce? To grupa uszlachetnień Effect+ UV.

Ale może potrzebne są w Twojej pracy wypukłe elementy lśniące metaliczne?

Effect+ Metallic
Wtedy sięgnij po Effect+ Metallic Gold 220 albo Effect+  Metallic Silver 100, które są także dostępne jako efekty wypukłe: Effect+ 3D  Metallic Gold 220 albo Effect+ 3D  Metallic Silver 100.

 

Effect+ w 24 godziny
Effect+ to specjalna wartość premium rzeczy i usług, które są reklamowane. Effect+ powstaje niezależnie od branży – może dotyczyć zarówno perfum, soku, komisu samochodowego, miodu, usług dekarskich. Nawet hydraulika, szklarza i ślusarza, dostępnych 24 godziny na dobę. Ważny jest poprawny projekt i uszlachetnienie.

Największa linia cyfrowych uszlachetnień w kraju
Uruchomiliśmy największą w Polsce automatyczną linię uszlachetnień. Dzięki niej w 24h wykonujemy uszlachetnienia, które w tradycyjnych technologiach trwają tydzień! Podnieśliśmy wysoko poprzeczkę. Uzyskaliśmy bardzo wysoką precyzję i szybkość uszlachetnień, niedostępną w tradycyjnych technologiach, dzięki śledzeniu pracy na bieżąco za pomocą specjalnych skanerów. Wydrukowana praca CMYK i nanoszenie efektów specjalnych są śledzone i korygowane w czasie rzeczywistym.

Effect+ Standard
Wybierz dowolną część Twojej pracy. Zaznacz to, co ważne i podkreśl specjalnym lakierem. Może to być logo, napis, deseń tła albo wzorek – detal, który spowoduje super wygląd pracy. Zmiana kąta padania światła wyróżni polakierowany fragment.

Effect+ High Gloss
Effect Plus! High Gloss powoduje to samo, co poprzedni efekt ale... bardziej. Najnowsza technologia daje możliwość, że przejrzystość naniesionego lakieru i jego odblask są dużo większe i bardziej zauważalne. Większy znaczy lepszy – w tym przypadku dużo lepszy!

 

Effect+ 3D
Świat jest przestrzenny, prawda? Tę właśnie przestrzenność perfekcyjnie pokazuje Effect+ 3D. Wyobraź sobie korale, pierścionek wkładany na palec, splot włosów, fakturę drewna albo sukni, motocykl albo samochód sportowy. Wszystko jest przestrzenne i wszystkie wypukłości mogą być wyraźnie wskazane i namacalnie odstające od tła! Logo firmy, wyoblenie kształtu – wszystko, na co pozwala Twoja wyobraźnia. Świat w poligrafii przestał być 2D, zyskał trzeci wymiar. Wykorzystaj to! 

Effect+ Metallic Silver
Jak sprzedać srebrny wisiorek albo złoty łańcuszek nie pokazując go? Raczej trudno. Symulacja kolorów metalicznych w CMYK jest słabą namiastką rzeczywistości. Ale bez żadnych ograniczeń podkreślisz srebrne elementy dzięki Effect+ Silver. Świat zawiera elementy chromowane, metaliczne odcienie i teraz możesz to pokazać!

Effect+ Metallic Gold
Złoto od wieków porusza wyobraźnię. Konkwistadorów popychało do strasznych czynów. Wykorzystaj magię złota, projektując pracę z Efektem+ Gold albo 3D Gold. Złote logo, złotymi zgłoskami napisana historia to marketing o wielkiej sile rażenia. Wykorzystaj go w swojej pracy!

Zapraszamy do Działu Kontakt, jeśli masz pytania.